BİZ KİMİZ, NELER YAPIYORUZ.

Nova Mühendislik olarak 2010 yılından beri dürüst ve disiplinli çalışmayı ilke edinerek müşterilerimize projelendirme, saha uygulamaları, danışmanlık, bankalar için gayrimenkul değerleme hizmetleri vermekteyiz.

Gerek kendi yaptığımız konut projelerinde gerekse 2000'den fazla konutun ve ofisin değerlemesini yaparken farkettiğimiz çeşitli sorunları çözmek adına uzman teknik ekibimizle Ar-Ge atölyemizde yeni inşaat teknolojileri üzerine çalışmalar yürütmekteyiz.

Misyonunumuz, müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmak, benzersiz projelerle rekabete dayalı inşaat sektöründe önde yer almak;

Vizyonumuz, üstlendiğimiz görevlerde farklılık yaratarak kalıcı eserler oluşturma ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktır.

HİZMETLERİMİZ

- KONSEPT DAİRE İNŞAATLARI: Projelendirme ve yapımını kendi firmamızın gerçekleştirdiği konsept dairelerimizde en üst düzey kalite ve müşterilere başka hiçbir dairede bulamayacakları benzersiz özellikler sunmayı hedefliyoruz. Şu ana kadar 6 dairelik Nova One ve 12 dairelik Nova Life inşaatlarımızı bitirdik. Dairelerimizde kullandığımız malzemeler, akıllı sistemler ve mimariler bölge için birçok ilki barındırıyor.

- DEĞERLEME HİZMETİ: Bankalar için 6 yıldır 2000’den fazla daire ve arsanın fiyat değerlemesini yaptık ve değerleme hizmetlerimize devam ediyoruz. Bir yeri ne değerli kılar, neler eklendiğinde o yerin fiyatı artar iyi biliyoruz.

- İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ: Kendi AR-GE atölyemizde sektörde gördüğümüz eksiklikleri gidermek adına yeni inşaat teknolojileri ürünleri geliştiriyoruz. Bu ürünlerimiz tamamen yeni ve patentli olup, hem yapılan inşaat projelerinin çok daha kullanışlı ve müşteri odaklı olmasını hem de kar marjını arttırıp kolay satış gerçekleştirmek için kullanılıyor.